Реєстрація фінансових установ

.

На цій сторінці ви можете ознайомитися з такими послугами як:

Реєстрація фінансових установ у Києві, як відкрити фінансову установу, внесення до реєстру фінансових установ, отримати ліцензію на фінансову діяльність, створити фінансову компанію, процедура створення фінансової організації, ліцензія на фінансові послуги.

Сьогодні всі установи небанківського фінансового сектору (окрім професійних та компетентних учасників фондового ринку) ретельно контролюються Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг).

Дана комісія здійснює нагляд та регулює надання фінансових послуг небанківськими фінансовими установами. До небанківських установ належать фінансові компанії (наприклад, лізингові, факторингові та інші), кредитні установи та кредитні спілки, страхові компанії, ломбарди, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інші юридичні особи видом діяльності яких є виключно надання фінансових послуг.

Держфінпослуг виступає як компетентний орган у питаннях реєстрації фінансових установ, внесенні в реєстр фінансових установ (Державний реєстр фінансових установ) та видачі ліцензій або дублікатів ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг небанківськими фінансовими установами.

Реєстрація фінансових установ, що здійснюється фахівцями юридичної компанії «КОЛАРЕС» в межах фінансової та банківської практики, включає такі установи:

Проте, процес створення фінансової установи не обмежується лише відносинами із державним регулятором фінансового ринку. Крім цього, аналіз положень нормативно-правових актів та законодавства України, що регулюють діяльність з надання фінансових послуг, дає підстави визначити порядок створення установи, отримання статусу фінансової установи, а також отримання ліцензій на здійснення певних видів фінансової діяльності.

Так, фінансові компанії/установи можуть здійснювати наступні види фінансових послуг лише за наявності ліцензії :

Процедура створення фінансової установи передбачає такі етапи:

  1. Державна реєстрація юридичної особи у державного реєстратора.
  2. Внесення інформації про юридичну особу до Державного реєстру фінансових установ (Реєстру) для отримання статусу фінансової установи.
  3. Отримання ліцензії на здійснення фінансової діяльності (якщо законодавство передбачає необхідність отримання ліцензії для здійснення певних видів діяльності).

Comments are closed.