Інтелектуальна власність

.

На цій сторінці ви можете ознайомитися з такими послугами як:

Захист прав інтелектуальної власності в Україні. Реєстрація авторських та суміжних прав. Авторський договір на передачу виключних прав. Патентування винаходів і корисних моделей. Розробка та реєстрація авторського договору.

На сьогодні поняття інтелектуальної власності набуває усе більшого значення. Щоденно у всьому світі з’являються літературні твори, художні та інші витвори мистецтва, з’являються нові технології та інше. Власниками інтелектуальної власності можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи, оскільки практично усі компанії створюють власний логотип, сайт, фірмовий стиль, а виробники володіють правом інтелектуальної власності на власні розробки та продукти.

Першим кроком на шляху захисту своїх прав інтелектуальної власності є їх реєстрація.

Поняття інтелектуальної власності передбачає витвір людського розуму. До цього визначення відносяться: літературні та художні витвори, винаходи, зображення та назви, що використовуються з комерційною метою, символи.

З точки зору права інтелектуальну власність захищає авторське право, знаки для товарів та послуг, патенти. Офіційно зареєстровані права інтелектуальної власності дають змогу правовласникові підтвердити свої права на об’єкт інтелектуальної власності, отримати фінансову вигоду, а також визнання.

 

До сфери послуг спеціалістів юридичної компанії «Коларес» входить:

  1. Послуги з реєстрації в Україні та за кордоном:
  2. Захист прав інтелектуальної власності у позасудовому та судовому порядках.
  3. Складання правової документації та договорів.
  4. Консультації з широкого кола питань стосовно захисту прав інтелектуальної власності.

Спеціалісти юридичної компанії «Коларес» представлять інтереси клієнтів у процесі досудового врегулювання спорів у сфері порушення прав інтелектуальної власності. Також наші спеціалісти нададуть послуги з боротьби з Інтернет піратством.

Comments are closed.