Супровід угод

.

На цій сторінці ви можете ознайомитися з такими послугами як:

Юридичний супровід і оформлення операцій Київ, супровід угод з нерухомістю, супровід угод із землею. Супровід угод купівлі-продажу та оренди нерухомості, землі, бізнесу.

Юридичний супровід і оформлення операцій Київ, супровід угод з нерухомістю, супровід угод із землею. Супровід угод купівлі-продажу та оренди нерухомості, землі, бізнесуНаші ресурси і можливості дають нам змогу здійснювати комплексну правову підтримку діяльності компанії, включаючи пакет послуг, що надається у сфері супроводу угод як з нерухомим майном, так і з земельними ділянками.

Використовуючи накопичений досвід і знання, фахівці юридичної компанії «КОЛАРЕС» розроблять ефективні договірні моделі, проаналізують договори на предмет відповідності законодавству і усунуть помилки.

Наші послуги включають:

1. Консультування з питань українського законодавства:

2. Податкове консультування при укладенні та супроводі угод;

3. Комплексний юридичний супровід угод:

  • з реорганізації, поділу, виділення, злиття та поглинання (концентрації) юридичних осіб;
  • з купівлі/продажу нерухомого майна (логістичних центрів, складських приміщень, об’єктів незавершеного будівництва, мереж магазинів оптової/роздрібної торгівлі, торгово-розважальних центрів (ТРЦ) і т.д.;
  • з купівлі/продажу корпоративних прав (бізнесу): ломбардів, кредитних спілок, страхових, будівельних, рекламних компаній, банківських установ, компаній з управління активами і т.д.

4. Консультації з питань створення та ліквідації юридичних осіб;

5. Супровід інвестиційної діяльності;

6. Супровід угод і консультування клієнтів з питань використання земель і зміни їх цільового призначення.

Comments are closed.