Нерухомість, будівництво та земельні питання

.

На цій сторінці ви можете ознайомитися з такими послугами як:

Затвердження проектної документації, операції з земельними ділянками, експертиза та затвердження проектної документації, договір оренди нерухомого майна, дозвіл на будівельні роботи, юридичні ризики при купівлі.

Щодня багато компаній та приватних осіб проводять операції з нерухомістю та землею. В Україні такі операції суворо регулюються Земельним Кодексом України.

Практика юридичної компанії «Коларес» у сфері нерухомості, будівництва та операцій із землею є пріоритетною та однією з таких, що розвиваються найбільш динамічно.

Юридична компанія «Коларес» надасть послуги у сфері операцій з нерухомістю, землею та будівництвом:

  • Консультації з питань оренди нерухомості;
  • Приватизація комунальної власності;
  • Експертиза, узгодження та затвердження проектної документації;
  • Отримання дозволу на початок будівельних робіт;
  • Введення об’єкту будівництва в експлуатацію;
  • Узаконення реконструкцій об’єктів нерухомості;
  • Переведення об’єктів нерухомості з жилого у нежилий фонд, включаючи розробку договору оренди нерухомого майна.

 

Основною нашою перевагою є досвід виявлення юридичних ризиків, що пов’язані з купівлею об’єктів нерухомості та земельних ділянок. Ми здійснюємо перевірки об’єктів нерухомості та земельних ділянок, що вас цікавлять, у тому числі підприємств, основним активом яких є нерухомість та земля, так звану процедуру Legal Due Diligence.

Ми комплексно надаємо послуги з питань придбання (приватизації, купівлі), відчуження (продажу), оренди, управління та експлуатації комерційної, комунальної та державної нерухомості; із супроводу угод зміни цільового призначення земельних ділянок, отримання та оформлення прав власності н земельні ділянки, а також договірного оформлення правовідносин, об’єктом яких є земля.

З більш детальною інформацією про послуги, що їх надає компанія «Коларес», ви можете ознайомитися у наступних розділах:

Юристи юридичної компанії «Коларес» мають значний досвід роботи у сфері вирішення земельних питань, нерухомості та будівництва.

Ми надаємо повний спектр послуг, починаючи з консультацій, та закінчуючи супроводом угод «під ключ».

Comments are closed.