Аудит та бухгалтерські послуги

Діяльність будь-якого підприємства виявляється у першу чергу в цифрах. Вони показують зростання або падіння бізнесу, позиції на ринку, перспективи та можливості. Тому, ведення бухгалтерського обліку становить настільки важливу та відповідальну складову діяльності будь-якої компанії.

Ведення бухгалтерського обліку на підприємстві може здійснювати керівник підприємства самостійно, головний бухгалтер або таку діяльність може здійснювати інша компанія на умовах аутсорсингу. Перевагами такої співпраці є те, що компанія, що надає послуги з ведення бухгалтерського обліку на умовах аутсорсингу, несе відповідальність за правильність та вчасну подачу звітності; ви не залежите від впливу людського фактору; вам немає потреби виплачувати зарплатню, а відповідно й сплачувати єдиний соціальний внесок на фонд заробітної плати бухгалтера та інші переваги.

 

Спеціалісти юридичної компанії «Коларес» надають увесь спектр послуг з ведення бухгалтерського обліку компаній на умовах аутсорсингу. Довіривши нам ведення бухгалтерського обліку вашої компанії, ви можете бути впевненими у правильності ведення бухгалтерії, вчасності та коректності підготовки та подачі звітності.

Важливим аспектом для компанії є проведення аналізу її діяльності (аудит) та податкове планування. Багато компаній не мають спеціалістів, які можуть компетентно планувати та у рамках закону оптимізувати податкові платежі. А завдяки використанню законних методів оптимізації, компанія може економити до 20% свого бюджету, що може стати одним із вирішальних факторів у конкурентній боротьбі.

Юридична компанія «Коларес» допоможе структурувати бухгалтерський облік вашої організації, запропонує найоптимальнішу систему податкового планування відповідно до законодавства України з урахуванням особливостей саме вашого бізнесу, допоможе компанії підготуватися до перевірок контролюючих та правоохоронних органів та успішно їх пройти. Наші спеціалісти також проведуть аудит діяльності вашої компанії за минулий період, допоможуть виявити та усунути помилки або недоліки ведення бухгалтерського обліку компанії.

Comments are closed.