Про нас

Юридична компанія «Коларес» – це команда професіоналів і експертів, до складу якої входять компетентні юристи, фінансисти, податкові консультанти, аналітики та аудитори.

Наша компанія здійснює повне юридичне та бухгалтерське обслуговування підприємств та організацій усіх форм власності.

Ми представляємо інтереси своїх Клієнтів в усіх органах виконавчої та судової влади.

Юридична компанія «Коларес» також надає повний комплекс послуг у сфері адміністративного, муніципального, податкового, митного, цивільного та господарського законодавства.

Фахівці юридичного відділу компанії «Коларес» мають значний досвід взаємодії з правоохоронними, судовими, податковими, митними та іншими державними органами.

Ми надаємо консультації стосовно всіх юридичних, фінансових і податкових аспектів ведення господарської діяльності вашого підприємства, а також щодо фондового ринку та цінних паперів, складаємо процесуальні документи, контракти, договори, супроводжуємо угоди, представляємо інтереси наших численних клієнтів у фінансових, інвестиційних та банківських установах.

У нашій Юридичної компанії працює компетентна команда співробітників, готових вирішити бізнес-завдання будь-якого рівня складності.

Практичний досвід співробітників відділу Аудиту та бухгалтерського обліку допоможе вам з легкістю провести трансформацію бухгалтерської звітності, привести її у відповідність зі стандартами Міжнародної фінансової та бухгалтерської звітності, перевірити податковий облік вашого підприємства, відновити облік, проаналізувати наслідки складних господарських операцій, а також оскаржити рішення податкових органів.

Проведені нами аудиторські перевірки дадуть вам змогу вивчити достовірність інформації про фінансову і господарську діяльність, сформують висновок про реальний фінансовий стан вашої компанії.

Також ми надаємо повний комплекс послуг, що дає змогу підвищити довіру до фінансової інформації, наданої вами та допомогти акціонерам оцінити реальну вартість вашого бізнесу.

Співробітники Юридичної компанії «Коларес» будують відносини з усіма клієнтами на індивідуальній основі, приділяючи максимум уваги кожному.

Наша Юридична компанія має репутацію надійного партнера серед своїх клієнтів.

Звернувшись до нас, Клієнт завжди впевнений у тому, що наші фахівці проаналізують і вирішать комплексно всі поставлені бізнес-завдання, враховуючи всі правові аспекти, податкові та фінансові наслідки.

Наші принципи роботи: Порядність. Відкритість. Відповідальність.

Comments are closed.