Парламентарі пропонують ввести інвестиційний податковий кредит для інноваційних компаній

На розгляд Верховної Ради внесений законопроект щодо встановлення інвестиційних преференцій у виді інвестиційного податкового кредиту. На практиці це означатиме, що компанії отримають можливість зменшувати податкові платежі з подальшою виплатою кредиту і відсотків.

Передбачається, що такий кредит буде надаватись на один або кілька податкових платежів терміном від одного до п’яти років. Претендентами стануть компанії, які займаються науково-дослідною діяльністю, «зеленою» енергетикою, державним оборонним замовленням, інноваційною діяльністю (створенням нових та удосконаленням існуючих технологій).

Компанія, яка укладе договір на отримання інвестиційного кредиту, зможе зменшити виплати відповідного податку упродовж строку дії договору. Про конкретні ставки за кредитом у законопроекті мова не йде, однак вказується, що не допускається встановлювати відсотки за сумою кредиту за ставкою менше 50% і більше 80% від облікової ставки НБУ.

У кожному звітному періоді сума, на яку зменшується податок, не може перевищувати 50% від розмірів відповідних платежів за загальними правилами.

Джерело: watcher.com.ua

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Comments are closed.