Фахівці ЮК «Коларес» прийняли участь в семінарі «Перспективи вирощування енергетичних культур в Україні».

30 червня 2016 року за підтримки Держенергоефективності, Київської обласної державної адміністрації та Біоенергетичної асоціації України відбувся семінар з питань особливостей вирощування енергетичних культур та розповсюдження та впровадження досвіду вирощування енергокультур.

Головною перевагою даних джерел енергії є їх нейтральний або навіть позитивний вплив на навколишнє середовище. За оцінками БАУ в Україні є 3-4 млн. га сільськогосподарських земель, що не використовуються, які можна задіяти для вирощування енергетичних культур. І це матиме низку позитивних наслідків:

  • Підвищення енергоефективності господарств та зниження залежності від природнього газу.
  • Створення нових робочих місць
  • Низька вартість земельних ресурсів та невибагливості культури сприятимуть підвищенню притоку інвестицій в регіони.
  • Можливість диверсифікації та розвитку локальної енергетичної та логістичної інфраструктури.

Реалізація цих проектів можлива за двома сценаріями – це субсидування енергоплантацій за рахунок держави та залучення закордонних інвестицій в галузь. Проте, якщо перший варіант майже неможливий через економічну ситуацію в країні та війну на сході, то другий варіант цілком можливий, хоча і не легкий.   Інвестування в галузь яка чітко не врегульована законодавчо, можливо лише при наявності розуміння всіх процесів в бізнес середовищі України, знання всіх законодавчих нюансів галузі та кропітливої роботи.

This entry was posted in Новости. Bookmark the permalink.

Comments are closed.